0915 719 219 Košická 49, 821 08 Bratislava Po-Pi: 9.00 - 16.00
Návrhy

O nás

Náš projekt poskytuje vzdelávanie pre budúcich výživových poradcov a aj širokú verejnosť.  
V našej ponuke nájdete kurzy, ebooky a prednášky na aktuálne témy z oblasti výživy.
Veríme, že si z našej ponuky vyberiete. 

 

Kto sú autorky projektu Škola výživy a kto vás bude školiť? 

 

Mgr. Zuzana Líšková 

Obrazok

výživová poradkyňa a konateľ spoločnosti


Výžive sa venujem už viac ako 20 rokov. Ten správny štýl stravovania som hľadala cez vlastné poznanie. Počas dlhoročných skúseností a praxe som ideálnu cestu zdravého spôsobu života našla vo vyváženom stravovaní. Každý klient je individuálny, čo v Medibalance definujeme cez komplexnú nutričnú diagnostiku. Pomocou nej ponúkame klientom cestu k vyváženému a plnohodnotnému stravovaniu. Obrovskú výhodu metódy vidím v individuálnom prístupe ku klientovi, v presnej diagnostike stavu metabolizmu a jedálničku ušitému na mieru jednotlivca.

Počas mojej každodennej praxe som sa stretla s množstvom rôznorodých klientov. Navštevujú ma ľudia, ktorí potrebujú redukovať hmotnosť, priberať, alebo majú rôzne zdravotné či psychické problémy. Stravovanie ušité na mieru pomôže každému riešiť jeho konkrétny problém. Klienti prichádzajú už po pár týždňoch plní novej energie a chvália sa zlepšenými výsledkami vo všetkých oblastiach. 

Po rokoch praxe som sa rozhodla odovzdať svoje vedomosti a skúsenosti a rozšíriť tím kvalitných výživových poradcov na Slovensku. 

 

 

Mgr. Vilma Vitteková

 

Obrazok

poradkyňa pre výživu a suplementáciu a konateľ spoločnosti


Výživovému poradenstvu sa venujem od r. 2016 a priviedla ma k nemu dlhá a náročná životná cesta. Život so svojimi každodennými radosťami a starosťami,  konfrontácia s rôznymi zdravotnými problémami v rodine a v blízkom okolí v kombinácii s neutíšiteľnou zvedavosťou boli pre mňa hnacím motorom a energiou pre hľadanie kvalitných informácií. Pochopila som, že bez neustáleho vzdelávania nie je v záplave informácií možné utvoriť si objektívny názor na otázky v oblasti výživy a zdravého životného štýlu. Pôvodne som študovala úplne iné veci, než akým sa dnes s celým srdcom venujem. Aby som pochopila fungovanie tela a vplyv výživy na zdravie, snažila som sa doplniť si vzdelanie a vo vzdelávaní pokračujem dodnes.

Moja práca je mojim koníčkom a všetko čo viem chcem ponúknuť aj svojim klientom a študentom. Vždy sa im snažím odovzdať čo najviac informácií a vedomostí, ktoré v danom čase mám. Práca s ľuďmi ma veľmi baví a najkrajšou odmenou je pre mňa spätná väzba od spokojných klientov.

Po rokoch praxe som sa rozhodla odovzdať svoje vedomosti a skúsenosti a rozšíriť tím kvalitných výživových poradcov na Slovensku. 

Moje doterajšie vzdelanie v oblasti výživy nájdete tu. Som absolventkou amerického certifikovaného koučovacieho programu Women's Coaching Specialist Certification.